Léčení kořením eBook

Fatimma.cz Léčení kořením Image

INFORMACE

Léčení kořením je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ronald Schweppe. Přečtěte si s námi knihu Léčení kořením na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Léčení kořením.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,89 MB

ISBN: 8086179540

POPIS
Unikátní kniha pojednávající o léčivé síle domácího i netradičního koření seznamuje s méně známým odvětvím bylinné léčby. Koření – tj. semena, plody, květy, listy a kořeny rostlin – jsou koncentrovanou silu přírody. Rozsah použití koření sahá od mírnění trávicích potíží, úpravy krevního tlaku až k podpoře léčby rakoviny. Koření se také účinně uplatňuje při mnoha psychických problémech a v navazování vnitřní rovnováhy.Přestože se jedná o velmi málo známou oblast přírodního léčitelství, má na Východě – zejména v Indii – tradici, za kterou stojí již tisíce let prověřování a zkušeností.Nosnou část knihy tvoří encyklopedicky zpracovaný lexikon nejpoužívanějších druhů koření, jehož součástí je podrobný popis jejich vlastností, postavení v tzv. „energetickém kruhu“, působení v tělesné a duchovně-duševní oblasti a konečně možnosti použití a receptury. V dalším oddíle se můžete naučit způsobům, jak využívat léčivého koření v kuchyni nebo při každodenní hygieně a také, jak zcela bezpečně „ordinovat“ jednotlivé druhy koření na běžné tělesné potíže.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Léčení kořením - Tajemství léčivé síly domácího a ...
Hodně kořením, pepř, chilli, sója s česnekem… Piji pivo 2-3 denně, 1L zel.čaje,100% rajč.šťáva, žádné kafe. Léčba : Strava nyní - skoro stejná, vyloučen métský salám, pouze šunka nejvyšší kvality a v malém množství, méně kořením, ostatní jídlo obdobné jako předtím.
Léčení kořením: Tajemství léčivé síly domácího a ...
Léčení kořením od Aljoscha Schwarz v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY