Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací eBook

Fatimma.cz Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,19 MB

ISBN: 9788073875329

POPIS
Předkládaná publikace se zabývá funkční rentgenovou diagnostikou páteře a zároveň i odpovídajícími klinickými a palpačními nálezy. Stěžejní část knihy představují rentgenové snímky zachycující typické nálezy, které se v klinické praxi nejčastěji vyskytují. Autorka v publikaci zúročila více než padesát let své klinické praxe, vědecké a výzkumné práce. Rentgenové vyšetření patří mezi standardní metody vyšetření páteře. Na rozdíl od jiných typů vyšetření poskytuje informace o celých úsecích páteře, jejich postavení a vzájemných vztazích. Diagnózu však není možné stanovit bez klinického vyšetření pacienta a bez znalosti jeho celkového zdravotního stavu. Pro správné posouzení rentgenového snímku páteře je proto nezbytné použít právě funkční rentgenovou analýzu, která se mimo jiné soustředí i na změny, jež bývají při rozboru rentgenového snímku často přehlédnuty. Kniha je vhodnou pomůckou pro lékaře zabývající se pohybovým systémem i pro odborníky působící v oblasti manuální medicíny.
STÁHNOUT ČÍST
Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací ...
Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací. Kdo napsal knihu Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací? Autorem je Eva Rychlíková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací ...
Předkládaná publikace Funkční rentgenová analýza páteře s klinickou aplikací se zabývá funkční rentgenovou diagnostikou páteře a zároveň i odpovídajícími klinickými a palpačními nálezy.. Stěžejní část knihy představují rentgenové snímky zachycující typické nálezy, které se v klinické praxi nejčastěji vyskytují.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY