Architektura eBook

Fatimma.cz Architektura Image

INFORMACE

Hledáte knihu Architektura? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2000 a autorem je Václav Hájek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Architektura.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,94 MB

ISBN: 8071697222

POPIS
Autor upozorňuje na druhy staveb a základní poznávací znaky architektonických období v jejich historické návaznosti až k dnešku. Celá publikace včetně vysvětlivek, slovníčku a závěrečných příkladů směruje čtenáře ke schopnosti rozlišit a pojmenovat stavební prvky, správně je přiřadit, a tak rozpoznat sloh na základě vnějších znaků historické památky. Publikace je doplněna mj. soupisem památkových rezervací, jmenným a chronologickým rejstříkem.
STÁHNOUT ČÍST
Úvod - ARCHITEKTURA
Architektura. Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Úvod - ARCHITEKTURA
Architektura IV Na škole působí čtyři ateliéry architektury, každý se specifickým pedagogickým zaměřením - A1 Jana Šépky (od roku 2014), A2 Ivana Kroupy (od roku 2007), A3 Imro Vaška (od 2011) a A4 Romana Brychty (od roku 2011).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY