Patrick Swayze eBook

Fatimma.cz Patrick Swayze Image

INFORMACE

Hledáte knihu Patrick Swayze? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Wendy Leigh? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Patrick Swayze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,90 MB

ISBN: 9788073064037

POPIS
Hluboce lidský a otevřený portrét filmové hvězdy – hlavního hrdiny filmů Hříšný tanec a Duch. Portrét herce, který se stal idolem generací, a zároveň člověka, jehož statečný postoj tváří v tvář smrtelné chorobě uchvátil miliony lidí na celém světě. Po více než třicet let představoval Patrick Swayze americkou ikonu mužství a sexappealu. Navenek silný a sebevědomý idol, ve skutečnosti však citlivý kluk s romantickou duší. Tato intimní biografie vypráví dosud nezveřejněný příběh fascinujícího Patrickova života – jeho dětství, dospívání a počátky v showbyznysu, pohádková láska k manželce Lise Niemi, nenadálý úspěch a popularita, divoké a nebezpečné období alkoholismu po smrti otce a nakonec statečný boj proti rakovině. Právě v závěru svého života dodával svou cestou za nadějí sílu mnoha podobně postiženým lidem.Od uvedení nízkorozpočtového filmu Hříšný tanec zažil Patrick Swayze raketový vzestup popularity a nesmazatelně se zapsal do srdcí fanoušků na celém světě. Navždy se také zařadil mezi nejcharizmatičtější osobnosti filmového nebe. V následujícím filmu Duch si svou pozici na poli slávy a úspěchu jen potvrdil. Ať již před kamerou nebo za kamerou, Wendy Leigh detailně sleduje ve své přelomové knize stěží uvěřitelný a zároveň dojímavý příběh života tohoto nezapomenutelného muže, který si navždy získal i vaše srdce.
STÁHNOUT ČÍST
Patrick Swayze's Secret Love Child, Jason Whittle's Bio
Patrick Swayze's son was born on March 7, 1975 in Springfield, Missouri. He will be 45 this 2020. According to sources, he is 6 feet and 5 inches or 1.96 meters tall and weighs 295 pounds or 134 kilograms.
Patrick Swayze - Filmweb
Read by Patrick Swayze and Lisa Niemi. For more information click here to visit the Simon and Schuster website. Thank you to Atria and Simon and Schuster who have also kindly sent us the audio clip and artwork from the Audio CD of the book in which Patrick and Lisa read the entire volume.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY