Psychický vývoj dítěte a výchova eBook

Fatimma.cz Psychický vývoj dítěte a výchova Image

INFORMACE

Hledáte knihu Psychický vývoj dítěte a výchova? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Richard Jedlička? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Psychický vývoj dítěte a výchova.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,75 MB

ISBN: 9788027100965

POPIS
Dětství a mládí jsou klíčová období, která v mnohém zásadně určují následný lidský život. Publikace se zabývá psychickým vývojem dětí už od doby před narozením až do období dospívání. Poukazuje na to, jaké možnosti a limity má výchova v rámci rodiny i školy vzhledem k individuálním zvláštnostem dětí.Autor poutavým způsobem objasňuje, jak výchova ovlivňuje sebepojetí, sociální zařazení a schopnost jedince vyrovnávat se s těžkostmi. Díky terapeutické praxi a mnohaletým zkušenostem s výukou na vysoké škole dokáže srozumitelně vyložit příčiny emočních problémů, dynamiku duševních poruch i pozoruhodné výsledky výzkumů. Prostřednictvím případových studií seznamuje čtenáře s řešením výchovných obtíží, ale také s důsledky toho, když nebyla dětem či dospívajícím v krizi poskytnuta potřebná podpora.Odborné pojednání o vývoji dítěte a mladého člověka nepochybně uvítají nejen vysokoškolská pracoviště připravující do praxe budoucí učitele, psychology, zdravotníky a sociální pracovníky, ale najde uplatnění i v programech celoživotního vzdělávání pro odborníky pomáhajících profesí.
STÁHNOUT ČÍST
Psychický vývoj dítěte a výchova - Richard Jedlička — Kniha.cz
Fyzický vývoj. Dítě ve třech letech měří kolem 96 cm (může to být mezi 90 a 100 cm) a váží asi 13 až 16 kg. Dovede dobře udržet rovnováhu, stojí na jedné noze a umí velmi přesně kopnout do míče. * Umí chodit rovně popředu i pozpátku.
E-kniha: Psychický vývoj dítěte a výchova | Knihy.ABZ.cz
Psychický vývoj dítěte a výchova Autor: Jedlička, Richard Nakladatel: Grada EAN: 9788027100965 ISBN: 978-80-271-0096-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Rozměry: 16,6 × 24 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY