Koně - omalovánky eBook

Fatimma.cz Koně - omalovánky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Koně - omalovánky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Yulia Mamonova? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Koně - omalovánky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,82 MB

ISBN: 8594050422421

POPIS
Kniha potěší všechny milovníky omalovánek, kteří mají slabost pro nejušlechtilejší zvířata na světě. Najdete v ní spoustu nádherných koní a roztomilých hříbat, kteří netrpělivě čekají na vybarvení. Proto si připravte pastelky či fixy a pusťte se do vybarvování překrásných tvorů tak, jak je vidíte vy. A můžete si být jistí, že právě ten váš kůň bude jedinečný a unikátní! Díky perforovaným stránkám si zdařilé obrázky snadno vytrhnete a můžete je vystavit nebo darovat.
STÁHNOUT ČÍST
Online omalovánky koně, obrázky dětem k vybarvování ...
Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, dinosauři, loď, koně a nebo liška. Nechť omalovánka s hlavou koní přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.
Schleich koně a Schleich koníci levně na mrakyhraček.cz
Tisíce omalovánky a omalovánky k vytisknutí Zvířat. ... Zde najdete mnoho zvířat, pro barvení: psů a koček, ptáků a ryb, opicích a králících, koně a medvědi, kočky a žirafy, plazi a delfíni, od těch nejmenších až hmyzu i větších zvířat, jako jsou sloni a velryby.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY