Základy psychologie pro zdravotnické obory eBook

Fatimma.cz Základy psychologie pro zdravotnické obory Image

INFORMACE

Základy psychologie pro zdravotnické obory je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jitka Šimíčková-Čížková. Přečtěte si s námi knihu Základy psychologie pro zdravotnické obory na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Základy psychologie pro zdravotnické obory.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,60 MB

ISBN: 9788024740621

POPIS
Publikace je uceleným textem v oblasti aplikované psychologie, má využití pro všechny formy studia nelékařských oborů i v oblasti dalšího vzdělávání ve zdravotnictví a ve zdravotnicko sociální oblasti. Předložená publikace je odborná ucelená učebnice, určená studentům nelékařských zdravotnických oborů připravujících se na své budoucí povolání ve vysokoškolské formě studia a sestrám v klinické praxi. Má jim umožnit poznání, pochopení a porozumění psychickému stavu nemocného člověka.
STÁHNOUT ČÍST
Základy psychologie pro zdravotnické obory / Nejlevnější knihy
Základy psychologie pro zdravotnické obory -29% Publikace je uceleným textem v oblasti aplikované psychologie, má využití pro všechny formy studia nelékařských oborů i v oblasti dalšího vzdělávání ve zdravotnictví a ve zdravotnicko sociální oblasti.
Základy psychologie pro zdravotnické obory - Zacharová Eva ...
Aplikovaná psychologie ve zdravotnické praxi : vybrané kapitoly / Hlavní autor: Zacharová, Eva Vydáno: (2010) Psychologie pro zdravotnické obory : vybrané kapitoly / Hlavní autor: Zacharová, Eva Vydáno: (2007)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY