Pavel Tigrid. Svědek dvacátého století eBook

Fatimma.cz Pavel Tigrid. Svědek dvacátého století Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pavel Tigrid. Svědek dvacátého století! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pavel Tigrid. Svědek dvacátého století a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Pavel Tigrid. Svědek dvacátého století.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,19 MB

ISBN: 9788070365717

POPIS
Kolektivní monografie je věnována Pavlu Tigridovi, jednomu z nejvýraznějších představitelů československého protikomunistického exilu. Publikace představuje osobnost Pavla Tigrida v souvislostech kulturních a politických dějin dvacátého století, jichž byl Tigrid aktivním tvůrcem.Pavel Tigrid zasvětil půl století boji s totalitními režimy a významně tak přispěl k pádu komunismu a obnově demokracie v naší zemi. Patřil k největším českým novinářům druhé poloviny dvacátého století a novinářské profesi zůstal věrný až do své smrti, jen s malou přestávkou v letech 1994-1996, kdy byl českým ministrem kultury. Kniha obsahuje anglické resumé, rejstřík a dvě fotopřílohy.
STÁHNOUT ČÍST
Pavel Tigrid. Svědek dvacátého století - kol ...
Proč bylo jméno Pavel Tigrid významné na obou stranách železné opony popisuje kniha ´Svědek 20. století´ Životní osudy jednoho z nejvýznamnějších českých novinářů Pavla Tigrida, původním jménem Pavla Schönfelda, přiblížila v minulém roce vydaná kniha Pavel Tigrid - Svědek dvacátého století.
Kniha: Ilustrovaná historie dvacátého století | Knihy.ABZ.cz
svědek dvacátého století. Jitka Hanáková a kol. Hanáková, Jitka, Hanáková, Jitka, ... 9 PAVEL TIGRID V BBC BĚHEM DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY.....16 Prokop Tomek S KOMUNISTY SE MLUVÍ (BA I SPOLUPRACUJE). PAVELTIGRID A REFORMNÍ KOMUNISTÉ V EXILU PO SRPNU 1968.....22 Petr Orság NECHÁME TO KOŇOVI. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY