Tanec života eBook

Fatimma.cz Tanec života Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tanec života! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tanec života a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Tanec života.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,28 MB

ISBN: 9788072912421

POPIS
S humorem psané memoáry významné české baletní sólistky Heleny Koudelkové zachycují její životní příběh od dětství přes úspěšnou taneční kariéru v několika divadlech, televizní a filmové účinkování, choreografickou spolupráci s předními českými zpěváky, angažmá v pařížském revuálním divadle Ex Nouvelle Eve až po zážitky z cestování Evropou s vlastní taneční skupinou a založení vlastní modelingové školy v Curychu. Autorka nechává nahlédnout do svých čtyř manželství i dalších citových vztahů se zajímavými osobnostmi.Kniha je nejen příjemnou četbou, ale také cenným svědectvím o některých méně znamých kapitolách českého kulturního dění v 50. a 60. letech 20. století.
STÁHNOUT ČÍST
tanec zivota - YouTube
Tanec je součástí běžného života Bali. Původně byly hlavními diváky tradičních tanců bohové samotní, tanec byl posvátnou záležitostí určenou pouze pro prostory chrámů. Dnes tradiční tance v upravené a zkrácené podobě může shlédnout i západní turista. tanec je úzce spjatý s celou indonéskou kulturou.
Isabell, tanec života :: IMAGO ET VERSICULUS PORTICULA
Tanec života. Tanec života. v pračce . Břišní tanec - úžasný pohled a velmi expresivní forma umění. Tam je hodně debaty a diskuse o historii tohoto tance, jedna věc je jistá - to přišlo z Východu. Po dlouhou dobu v Rusku byl tento tanec považován za umění konkubín haremů. Ve skutečnosti je historie vzhledu a vývoje ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY