Novinky v gastroenterologii a hepatologii eBook

Fatimma.cz Novinky v gastroenterologii a hepatologii Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Novinky v gastroenterologii a hepatologii! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Novinky v gastroenterologii a hepatologii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Novinky v gastroenterologii a hepatologii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,81 MB

ISBN: 8024717838

POPIS
Kniha podává podrobný přehled zásadních novinek v daném oboru od základní teorie až po chirurgickou léčbu. Zamýšleným specifikem publikace je značná podrobnost, aktuálnost a důraz na vědecký přístup. Jedná se proto o publikaci vysoce odbornou. Některá z témat dosud nebyla v našich zemích domácími autory systematicky a podrobně zpracována. Takovými tématy jsou například: Genetika alkoholického poškození jater, Kapslová endoskopie, Mukosektomie, Výběr na čekací listinu transplantace jater a Cystická onemocnění pankreatu. Autorský kolektiv je složen z odborníků mladší a střední generace, kteří mají s danou problematikou velkou osobní a prezentační zkušenost. Kniha je určena všem gastroenterologům, hepatologům, všeobecným internistům a chirurgům.
STÁHNOUT ČÍST
Novinky v gastroenterologii a hepatologii II / Nejlevnější ...
Novinky v gastroenterologii a hepatologii II. Kdo napsal knihu Novinky v gastroenterologii a hepatologii II? Autorem je Julius Špičák, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
Novinky v gastroenterologii a hepatologii - Julius Špičák ...
Novinky v gastroenterologii a hepatologii II 2017; Akutní pankreatitida 2005; Poškození jater,pankreatu a trávicího traktu alkoholem 1996; Novinky v gastroenterologii a hepatologii; Kniha Novinky v gastroenterologii a hepatologii je v
SOUVISEJÍCÍ KNIHY