Maximum Ride: Experiment s Andílkou eBook

Fatimma.cz Maximum Ride: Experiment s Andílkou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Maximum Ride: Experiment s Andílkou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Maximum Ride: Experiment s Andílkou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Maximum Ride: Experiment s Andílkou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,33 MB

ISBN: 9788000019291

POPIS
Příběh šestice dětí, které jsou vlastně mutanty. Fantasy, v níž jsou namíchány podle osvědčeného receptu fantastické prvky, nebezpečí, akční scény, aktéry jsou děti, svázané pevným poutem přátelství. Pomocí genetického inženýrství v laboratoři vědci docílili, že vybranému malému vzorku dětí narostla křídla, a navíc tyto děti získaly schopnosti, kterými normální smrtelníci neoplývají.
STÁHNOUT ČÍST
Maximum Ride. [1], Experiment s Andílkou (Book, 2008 ...
SERIE: Maximum Ride [1] Experiment s Andílkou. Informace / Anotace ke knize: Experiment s Andílkou. Vysoko v horách, v chate na vrchole skaly, žije osamote šesť detí rôzneho veku. Najstaršia je štrnásťročná Max, najmladšia šesťročná Anjelka. Sú to celkom normálne deti, až na to, že iba 98% ich DNA je ľudského pôvodu.
Patterson, James - Maximum Ride - Experiment s Andílkou
Knihy s touto tématikou. Elmore Leonard, Maximum Bob, Aktuell, 1992; James Patterson, Maximum ride: Experiment s Andílkou, Albatros, 2008; James Patterson, Lee ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY