Maximum Ride: Experiment s Andílkou eBook

Fatimma.cz Maximum Ride: Experiment s Andílkou Image

INFORMACE

Maximum Ride: Experiment s Andílkou je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor James Patterson. Přečtěte si s námi knihu Maximum Ride: Experiment s Andílkou na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Maximum Ride: Experiment s Andílkou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,32 MB

ISBN: 9788000019291

POPIS
Příběh šestice dětí, které jsou vlastně mutanty. Fantasy, v níž jsou namíchány podle osvědčeného receptu fantastické prvky, nebezpečí, akční scény, aktéry jsou děti, svázané pevným poutem přátelství. Pomocí genetického inženýrství v laboratoři vědci docílili, že vybranému malému vzorku dětí narostla křídla, a navíc tyto děti získaly schopnosti, kterými normální smrtelníci neoplývají.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Maximum Ride: Experiment s Andílkou (James ...
SERIE: Maximum Ride [1] Experiment s Andílkou. Informace / Anotace ke knize: Experiment s Andílkou. Vysoko v horách, v chate na vrchole skaly, žije osamote šesť detí rôzneho veku. Najstaršia je štrnásťročná Max, najmladšia šesťročná Anjelka. Sú to celkom normálne deti, až na to, že iba 98% ich DNA je ľudského pôvodu.
KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Knihy - Maximum ride bazar. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY