Klass! (Класс!) 3 eBook

Fatimma.cz Klass! (Класс!) 3 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Klass! (Класс!) 3? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je N. Orlová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Klass! (Класс!) 3.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,99 MB

ISBN: 9788073970673

POPIS
Nová třídílná učební sada Klass je určena především pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na středních školách. Obsah i metodické zpracování celého souboru odpovídá požadavkům Společného evropského referenčního rámce (SERR) pro jazyky. Koncepce učebnice Klass reaguje na aktuální potřeby a nároky studentů i učitelů středních škol, rozvoj komunikativních kompetencí je doplňován systematickým shrnováním jazykových poznatků. Učebnice prosazuje aktivní přístup k učení. Zvláštní pozornost je věnována poslechu s porozuměním a mluvenému projevu.Učebnice Klass! 3 obsahuje 2 Audio CD.Autorky čerpají své náměty z dlouholetých pedagogických zkušeností a velký význam kladou na orientaci na současnou živou ruštinu a jazyk mladých lidí. Důležité aspekty:Dvojjazyčné pokyny ke cvičení v prvním díle (v dalších dílech pak jen pokyny v ruském jazyce)V úvodních kapitolách úzké propojení ruštiny s mateřským jazykemTémata blízká cíloví skupině ve věku 15-19 letHlavní protagonisté provázejí všemi třemi dílyRůznorodost cvičení (od práce pro jednotlivce až po týmovou spolupráci, od silně řízených až po volné vyjadřování)Autonomní učení (osvojování si slovní zásoby a gramatických pravidel)Přehlednost a srozumitelnostAtraktivní grafické zpracování.
STÁHNOUT ČÍST
Музыка. 3 класс. Критская Е.Д., Сергеева Г.П. Школа России
На родителей особой надежды тоже, как правило, нет. Но прекрасным подспорьем, которое поможет в сложную минуту, может стать ГДЗ по английскому языку 3 класс.
ГДЗ за 3 класс. Решебники в третьем классе. Ответы
Русский язык. 3 класс Ответы по русскому языку. Учебник. 3 класс. Часть 2. Канакина В. П ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY