English in forestry - forestry in english eBook

Fatimma.cz English in forestry - forestry in english Image

INFORMACE

Trávit čas knihou English in forestry - forestry in english! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu English in forestry - forestry in english a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: English in forestry - forestry in english.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,81 MB

ISBN: 9788070846841

POPIS
Publikace je výsledkem spolupráce Ministerstva zemědělství, Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů, Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně a celé řady předních lesnických odborníků. Nová publikace lesnických odborných textů chce podpořit odborné jazykové vzdělávání v souvislosti se zapojováním naší republiky do struktur Evropské unie. Více než 130 odborných textů rozdělených do šesti skupin je uloženo v pevných deskách s kroužkovou vazbou tak, aby se texty daly přidávat, doplňovat, případně i měnit a upřesňovat.
STÁHNOUT ČÍST
forestry | Übersetzung Englisch-Deutsch
French Translation of "forestry" | The official Collins English-French Dictionary online. Over 100,000 French translations of English words and phrases.
Let's Learn English in the Forest in the Fall (Autumn ...
What does forestry mean? forestry is defined by the lexicographers at Oxford Dictionaries as The science or practice of planting, managing, and caring for forests.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY