Jednoduché loutky eBook

Fatimma.cz Jednoduché loutky Image

INFORMACE

Jednoduché loutky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alena Vondrušková. Přečtěte si s námi knihu Jednoduché loutky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Jednoduché loutky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,73 MB

ISBN: 8024708922

POPIS
Chcete si vyrobit nějakou pěknou lotku a nevíte jak na to? Pak je tato knížka určena právě pro vás. Najdete zde návody na výrobu jedenácti různých loutek – klapáčků, marionet, prstových loutek, javajek i klasických maňásků. Text je doprovázen množstvím názorných obrázků, díky kterým bude výroba loutky velice snadná. Nechybí ani spousta fotografií, které vám budou inspirací při zdobení loutek.
STÁHNOUT ČÍST
Jednoduché loutky - Skopová Kamila | Knihy Grada
Loutky se dělí jednak podle materiálu (sláma, látka, dřevo, plastik), ale zejména podle techniky vedení čili oživování. Podle toho lze loutky rozdělit na: Závěsné - marioneta - loutka zavěšená na drátu nebo nitích, často s niťovým vedením rukou a vahadlem pro pohyb nohou, aby ji loutkoherec mohl ovládat jednou rukou.
Ebook Jednoduché loutky v PDF, ePub, Mobi - autor ...
Jednoduché loutky - Alena Vondrušková, Kamila Skopová . Chcete si vyrobit nějakou pěknou loutku a nevíte jak na to? Pak je tato knížka určena právě pro vás. Najdete zde návody na výrobu jedenácti různých loutek — klapáčků, marionet, prstových loutek, javajek i klasických maňásků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY