Tři malá prasátka: Počítáme do dvaceti eBook

Fatimma.cz Tři malá prasátka: Počítáme do dvaceti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tři malá prasátka: Počítáme do dvaceti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tři malá prasátka: Počítáme do dvaceti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Tři malá prasátka: Počítáme do dvaceti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,79 MB

ISBN: 8025106578

POPIS
Počítání do dvaceti bude pro vaše děti spolu s touto knihou velká zábava! 54 magnetek na hraní! Každá stránka knihy je magnetická! 1-2-3 malá prasátka bědovala, že jim chce velký a zlý vlk zničit jejich domeček! Z okolí se jim na pomoc začala sbíhat ostatní prasátka – za chvíli jich napočítáš 20. Děti se naučí poznávat čísla a počítat, jak budou postupně přicházet prasátka, aby pomohla přemoci velkého a zlého vlka. Jak pracovat s knihou: Ukažte na číslice od 1 do 20, které najdete v horní části poslední stránky a požádejte své dítě, aby vyjmenovalo číslice v pořadí, jak jdou za sebou. Po přečtení každé stránky příběhu se zeptejte: „Kolik je tu prasátek?“ Ukažte na prasátka a říkejte číslice, vaše dítě počítá. Tím, že do čtverečku umístíte číslovku, pomůžete svému dítěti, aby si vytvořilo vazbu mezi „Kolik“ a číslem.
STÁHNOUT ČÍST
Malá Věra - vyhledávání | Kinobox.cz
Velké dřevěné počítadlo je moderní verzí nejstarší kalkulačky na světě. Počítadlo je dostatečně veliké, a tedy přehledné a pohodlné na uchopení počítacích kuliček. Každá řada kuliček je tvořena 10 kuličkami ve dvou pestrých barvách. I matematika může být zábavná a atraktivní. Počítadlo ale n
Slovenske rozpravky pre Deticky - YouTube
Trénování a procvičování matematických úloh pro děti na základních školách
SOUVISEJÍCÍ KNIHY