Víc než pokušení eBook

Fatimma.cz Víc než pokušení Image

INFORMACE

Víc než pokušení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurens. Přečtěte si s námi knihu Víc než pokušení na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Víc než pokušení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,93 MB

ISBN: 9788073843168

POPIS
Gervase Tregarth, šestý hrabě z Crowhurstu, ve chvíli furiantské nezodpovědnosti prohlásí, že se ožení s první vhodnou ženou, která překročí jeho práh. Uzavřen na zámku svých předků nepředpokládá, že by se mohl do takové situace dostat. Potkává však přitažlivou sousedku, Madelaine Gascoineovou. Léta strávená v tajné službě naučila Gervase, že je třeba si vždy mít zadní vrátka. Neožení se s Madelaine, pokud si v čemkoli nebudou rozumět. A to je třeba prověřit, proto naláká krásnou sousedku také do své náruče.
STÁHNOUT ČÍST
Víc než pokušení - Stephanie Laurens, pevná vazba s ...
Kniha: Víc než pokušení Autor: Stephanie Laurens Gervase Tregarth, šestý hrabě z Crowhurstu, ve chvíli furiantské nezodpovědnosti prohlásí, že se ožení s první vhodnou ženou, která překročí jeho práh.
Pokušení / Desire (1936) | ČSFD.cz
Víc než pokušení / Gervase Tregarth, šestý hrabě z Crowhurstu, ve chvíli furiantské nezodpovědnosti prohlásí, že se ožení s první vhodnou ženou, která překročí jeho práh. Uzavřen na zámku svých předků nepředpokládá, že by se mohl do takové situace dostat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY