Růže eBook

Fatimma.cz Růže Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Růže! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Růže a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Růže.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,31 MB

ISBN: 8071511838

POPIS
Všichni, kteří se zabývají studiem růží - profesionální pěstitelé a šlechtitelé, ale i obyčejní milovníci růží, se v knize seznámí s více než 120 druhy růží z různých zemí Evropy, Asie i Ameriky. Ředitel Botanické zahrady v Praze Václav Větvička přístupnou a zajímavou formou seznamuje čtenáře s růžemi od vyšlechtěných druhů až po obyčejné šípky. V neposlední řadě stojí za zmínku nádherné ilustrace Zdenky Krejčové.Z obsahu:Kdo nebo co je růže, aneb trochu tělovědy růžíKrátká zpráva cytologickáTrochu genealogie a příbuzenských vztahůDomovem růží je severní polokouleRůže v lidských rukouTzv. staré růžeModerní růžePřehled tříd moderních růží...
STÁHNOUT ČÍST
Růže - Lucie Vondráčková - Supraphonline.cz
Růže se stávají lákadlem také pro pilatky. Poškození listů pilatkou drobnou bývá často velmi malé, ale jakmile se objeví pilatka listová, je zle a musíte zasáhnout insekticidem. Právě druhá ze zmíněných druhů požírá jak listy, tak mladé výhony a květy.
Růže | Prodej Rostlin
Růže jsou rostliny slunných a teplých stanovišť. Ke svému zdravému růstu potřebují růže hlubokou, kyprou a humózní půdu pokud možno ve volné, t.j. ne ze všech stran proti větru zacloněné poloze.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY