Duhový most eBook

Fatimma.cz Duhový most Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Duhový most! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Duhový most a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Duhový most.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,83 MB

ISBN: 9788081110450

POPIS
Olga je obyčejná žena, prodavačka, matka desetiletého syna Filipa a manželka vysokoškolského učitele. Má své sny a touhy, které by chtěla proměnit ve skutečnost. Chtěla by být bohatší, aby nemusela tak tvrdě pracovat a konečně mohla také trávit krásné chvíle například na dovolené u moře. Jejím největším přáním ovšem je zhubnout. Na žebříčku jejích životních hodnot štíhlá rovná se šťastná. Proto se trápí neustálými redukčními dietami, hubne a přibírá a z tohoto kolotoče neúspěchů je podrážděná, nervózní a nešťastná. A když podstoupí pod odborným dohledem kurz hubnutí a téměř dosáhne vysněného cíle, zasáhne jako mávnutím proutku do jejího života osud v podobě zrádné nemoci. To Olze otevře oči a začne vše přehodnocovat...
STÁHNOUT ČÍST
Duhový most :: Akim
Duhový most. Keleová-Vasilková, Táňa. Vydání: Noxi 2011 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 70904. Ženský román slovenské autorky, v němž hrdinka středního věku dojde za nemalou cenu k poznání, že na světě jsou důležitější věci než štíhlá linie.
Bechyňský most Duha - Wikipedie
Bechyňský most Duha (Bechyňská duha), řídce též Duhový most, původně nazýván Jubilejní most, je unikátní železobetonový obloukový most přes řeku Lužnici na východním okraji Bechyně.Je sdruženým mostem pro silniční i železniční provoz, vede po něm silnice číslo 122 (Týn nad Vltavou-Bechyně-Opařany) a železniční elektrická dráha Tábor-Bechyně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY