Přesvědčivá prezentace eBook

Fatimma.cz Přesvědčivá prezentace Image

INFORMACE

Hledáte knihu Přesvědčivá prezentace? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Olga Medlíková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Přesvědčivá prezentace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,60 MB

ISBN: 9788024734552

POPIS
Umět přesvědčivě prezentovat a komunikovat je dnes silnou konkurenční výhodou každého, kdo prezentuje své představy, plány, projekty, výsledky, produkty či myšlenky. Jde nejen o manažery, obchodníky či lektory, ale všechny, kteří chtějí uspět v mezilidské komunikaci. V této praktické a čtivé příručce se dozvíte, jaké jsou důležité kompetence dobrého prezentátora, jak prezentaci správně připravit s ohledem na její cíl, jak ideálně vést prezentaci, v níž něco nabízíte, prezentaci, kterou přesvědčujete a motivujete, a reportovací prezentaci, jíž informujete. Zjistíte, jak účinně argumentovat a zvládat námitky, jaká vyjádření jsou vhodná a nevhodná, jakým chybám se vyhnout, co dělat v obtížných situacích či jak se vypořádat s trémou. Nové vydání knihy je rozšířeno o další finty pro úspěšnější prezentace, poradí vám, jak zatraktivnit image prezentujícího, jak při prezentaci vytvořit tu pravou atmosféru, a nabízí též řadu nových příkladů, ukázek a tipů.
STÁHNOUT ČÍST
Přesvědčivá prezentace dat příběhem | topvision.cz
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Naučte se přesvědčivé prezentaci. Přinášíme tipy, jak ...
Podobné jednotky. Přesvědčivá prezentace : špičkové rady, tipy a příklady / Hlavní autor: Medlíková, Olga, 1959- Vydáno: (2008) Umíte prezentovat? Odpověď zní ano! / Hlavní autor: Medlíková, Olga, 1959- Vydáno: (c2005) Špičková prezentace : jak zaujmout a přesvědčit posluchače / Hlavní autor: Koegel, Timothy J. Vydáno: (2009)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY