Frivolitková krajka eBook

Fatimma.cz Frivolitková krajka Image

INFORMACE

Hledáte knihu Frivolitková krajka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Hana Hořáková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Frivolitková krajka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,24 MB

ISBN: 8025102173

POPIS
Frivolitková krajka. Pod tímto názvem známe krajku vázanou ze samých uzlíků. Je bohatá na vzor plný oček a kliček. Charakteristické, ničím nezaměnitelné obloučky, slzičky a kolečka s pikotkami jsou vázány z jedné nitě, jediným frivolitkovým uzlem. Vývojově je řadíme za vázání střapců a třásní. Frivolitky jsou dalším vývojovým stupněm drhané krajky a její název je odvozen z francouzského la frivolité. Kniha je určena všem zájemcům o toto staré a zapomenuté řemeslo. První část knihy je zaměřena na historii frivolitkové krajky a krajky obecně. Druhá a větší část je pak ryze praktická a provede čtenáře kompletně celou technikou tvorby krajky a jednotlivých vzorů. Díky názorným fotografiím a ilustrovaným postupům je kniha vhodná pro každého, kdo chce s touto technikou začít. Stejně tak ji ocení lidé, kteří se již podobné rukodělné činnosti věnují, protože zde najdou mnoho zajímavých nápadů a vzorů, jež mohou využít jako inspiraci pro svou vlastní tvorbu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Frivolitková krajka (Hana Hořáková) | Martinus
Frivolitková krajka. šperky a oděvní doplňky - Jarmila Kršková e-kniha Kniha je vytvořena hlavně jako učebnice určená začátečníkům, ale i všem, kteří frivolitky už znají, ale zaujmou je nové krásné výrobky touto technikou provedené.
Frivolitková krajka - Certifikované produkty - Prácheňsko ...
Kupte knihu Frivolitková krajka (Jarmila Kršková) s 11 % slevou za 177 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY