ADHD. Porucha pozornosti s hyperaktivitou eBook

Fatimma.cz ADHD. Porucha pozornosti s hyperaktivitou Image

INFORMACE

Hledáte knihu ADHD. Porucha pozornosti s hyperaktivitou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Petra Uhlíková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: ADHD. Porucha pozornosti s hyperaktivitou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,49 MB

ISBN: 9788072626304

POPIS
ADHD je anglická zkratka názvu attention deficit hyperactivity disorder neboli porucha s deficitem pozornosti a hyperaktivitou. Označuje onemocnění způsobující obtížné soustředění, nepřiměřeně zvýšenou aktivitu a impulzivitu dítěte.Tato příručka shrnuje všechny základní moderní poznatky o poruše pozornosti s hyperaktivitou, jinak též hyperkinetické poruše. Najdete zde popis různých oblastí této nemoci, od jejích příčin až po možnosti léčby, a také jsou zde na pravou míru uvedeny některé polopravdy a mýty.Autoři knihu připravili ve spolupráci s učiteli, psychology a zejména rodiči a pacienty s ADHD. Jejich společným přáním je, aby vám kniha pomohla získat co nejvíce nových, užitečných a pravdivých informací, které budete potřebovat v případě, že by se onemocnění ADHD prokázalo i u vašeho dítěte.
STÁHNOUT ČÍST
ADHD - Michal Goetz, Petra Uhlíková | KOSMAS.cz - vaše ...
Původcem jsou odchylky v práci centrální nervové soustavy, které nesouvisí s inteligencí. U poruchy pozornosti nebývají diagnostikovány potíže s hyperaktivitou - tedy nepřiměřenou aktivitou s ohledem na situaci, jako je tomu u ADHD. Symptomy se objevují v dětství a často přetrvávají do období dospívání, ale mohou být přítěží během celého života.
Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti od 182 ...
ADHD - porucha pozornosti s hyperaktivitou. Je v detstve jednou z najčastejších psychiatrických porúch. Trpí ňou až 7 percent detí školského veku, chlapci sú postihnutí častejšie ako dievčatá. Zásadný, až 80% význam majú genetické faktory.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY