Pětiminutovky pro ZŠ ČJ 5. eBook

Fatimma.cz Pětiminutovky pro ZŠ ČJ 5. Image

INFORMACE

Pětiminutovky pro ZŠ ČJ 5. je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Věra Matzenauerová. Přečtěte si s námi knihu Pětiminutovky pro ZŠ ČJ 5. na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Pětiminutovky pro ZŠ ČJ 5..pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,34 MB

ISBN: 9788025306208

POPIS
Rodiče, pozor! Máte doma školáka a nemáte čas pro něj vymýšlet úkoly k procvičování učiva? Využijte tento soubor pětiminutovek k domácímu procvičování českého jazyka!Pětiminutovky obsahují 160 listů, na každém listu najdete 3 cvičení z češtiny pro 2. třídu ZŠ. Stačí vybrat probírané téma, list vytrhnout a děti mohou samostatně procvičovat. Cvičení doplňuje klíč se správným řešením. Pravidelným opakováním s Pětiminutovkami bude pro děti čeština hračka!
STÁHNOUT ČÍST
Pravopisné pětiminutovky 6 pro 2. stupeň ZŠ a VG - Lenka ...
pravopisnÉ pĚtiminutovky 5 50,00 Kč bez DPH 55,00 Kč s DPH Kód zboží: 092114 Dostupnost: Skladem Pracovní sešit k efektivnímu procvičování pravopisných jevů probíraných v 5. ročníku obsahuje sloupce slovních spojení a vět, do nichž žáci doplňují náležitá písmena nebo interpunkci.
Pětiminutovky z ČJ pro 5. třídu - Petr Šulc - Ucebnice.cz
První titul z řady pravopisných pětiminutovek ALTER pro 2. stupeň ZŠ a VG slouží k efektivnímu procvičování pravopisu. Koncepčně navazuje na Pětiminutovky ALTER pro 1. stupeň. V pracovním sešitě se střídají cvičení ve tvaru sloupců a bloků na plnou šířku strany; grafická podoba je k žákům vstřícná.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY