Italština pro začátečníky /L'Italiano per voi + CDmp3 eBook

Fatimma.cz Italština pro začátečníky /L'Italiano per voi + CDmp3 Image

INFORMACE

Italština pro začátečníky /L'Italiano per voi + CDmp3 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jarmila Janešová. Přečtěte si s námi knihu Italština pro začátečníky /L'Italiano per voi + CDmp3 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Italština pro začátečníky /L'Italiano per voi + CDmp3.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,84 MB

ISBN: 9788073354725

POPIS
Italština pro začátečníky obsahuje dvanáct lekcí, které jsou zaměřeny na aktivní použití běžného jazyka v nejčastějších situacích. V učebnici najdete:dialogy a fráze s překladem do češtinyslovní zásobu v rozsahu 1500 slovsrozumitelný mluvnický výklad doprovázený cíleně zvolenými příkladyrozmanitá cvičení pro upevnění slovní zásoby a gramatických pravidelrébusy, hádanky a kvizy týkající se italských reáliíklíč k vybraným cvičenímpřehledy užitečných slovesných vazebrejstřík mluvnických jevůCD s nahrávkami ve formátu MP3Učebnice je určena pro výuku ve školách a kursech a také pro samostatné studium.
STÁHNOUT ČÍST
Italština » Jazyky » Booktook.cz
Queste sono le domande che assillano qualsiasi persona che studia una lingua straniera! In questa lezione scoprirai tutte le preposizioni italiane e come funzionano! Ancora non l'hai fatto? Resta aggiornato, seguici su YouTube, Facebook, Instagram e Twitter! 🙂.
Italština » Jazyky » Booktook.cz
By continuing to use AliExpress you accept our use of cookies (view more on our Privacy Policy). You can adjust your Cookie Preferences at the bottom of this page.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY