Čí mládě to je? eBook

Fatimma.cz Čí mládě to je? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čí mládě to je?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čí mládě to je? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Čí mládě to je?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,18 MB

ISBN: 9788025626887

POPIS
Jsem ještě malý, ale brzy mi na hlavě poroste pořádná hříva, jako má můj táta. Uááá, slyšíš ho, jak řve? Kdo je to? Hádej! Učí se vaše dítě právě názvy zvířat a jejich mláďat? Pak je pro něj tato kniha ideální pomůckou, která mu zábavnou formou představí páry, které k sobě patří. Prohlížejte si obrázky, přečtěte si krátké texty s informacemi a učte se spolu, čí je to mláďě! Tato hravá knížka rozvíjí schopnost pozorování a dedukce, a nenásilnou formou tak děti učí poznávat svět kolem nich.
STÁHNOUT ČÍST
Nakladatelství Svojtka & Co. - Čí mládě to je?
Vletí-li mládě jakéhokoli ptáka do místnosti, umožníme mu odletět ven či je opatrně chytíme a vypustíme. Pronásleduje-li mládě pes nebo kočka, lze mládě chtytit a přemýstit na bezpečnější místo (do křoví, za plot, na zídku apod.), a psa nebo kočku zahnat. Pomoc kachnám
Čí mládě to je? - Stéphanie Babin | Kniha na Alza.cz
Osel je používán především k nošení břemen, unese až 300 kg, méně často k tahu, jízdě či je chován pro mléko, maso a kůži. České slovo osel je příbuzné s názvy osla v jiných indoevropských jazycích, např. německy Esel, latinsky asinus, řecky onos, arménsky eš. Příbuzné je snad i hebrejské aš, turecké eşek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY