Oheň pouště eBook

Fatimma.cz Oheň pouště Image

INFORMACE

Oheň pouště je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Karen Winter. Přečtěte si s námi knihu Oheň pouště na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Oheň pouště.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,28 MB

ISBN: 9788024344805

POPIS
Namibie 1953.Ovčí farmě Saldensových vedené energickou Ruth hrozí krach. Její matka Rose je s touto skutečností smířená, bolí ji však, že se Ruth hroutí sen. Když se Ruth dozvídá, že její babička Margarethe, s níž se nikdy nesetkala, kdysi za nevysvětlitelných okolností záhadně zmizela a s ní zmizel i legendární diamant "Oheň pouště", rozhodne se za pomoci domorodce Nama, svého ctitele Henryho, který má jako ona německé předky, a historika Horatia záhadu objasnit. A tak začíná její dobrodružná a nebezpečná cesta...Kniha plná vzrušení, lásky, romantiky, ale i intrik, vášní, odhodlání a cti.Příběh nejen o mystickém kouzlu drahokamu a touze po něm, ale i o historii Namibie.
STÁHNOUT ČÍST
Geografie Austrálie - Wikipedie
Dobrý den všiml jsem si že umím vytvořit v ruce malý plamen, ale neumím ho kontrolovat chtěl by jsem se zeptat jestli by jste mi prosím neporadily jak kontrolovat oheň abych neublížil sobě a také ostatním. napište mi na email: [email protected]
Karel May - Zákon pouště - Bazar knih & Antikvariát
Bazar knih. Nabízím knihu Oheň pouště. ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY