Angličtina pro seniory eBook

Fatimma.cz Angličtina pro seniory Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Angličtina pro seniory! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Angličtina pro seniory a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Angličtina pro seniory.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,99 MB

ISBN: 9788026601982

POPIS
Angličtina není výsadou jen mladých!Učebnice je sestavena tak, aby vyhovovala starším lidem, kteří už přeci jen nemají nejrychlejší paměť. Je rozdělena do tří částí: základní banky slovíček, gramatiky a lekcí. Tak, aby vyhovovala jak těm, kteří například rádi řeší gramatické záhady, tak těm co těší, že objeví nová slovíčka. Látka je vysvětlována běžnou češtinou, přehledně a jasně. V knize je použit velký font, aby se vám starším dobře četla.
STÁHNOUT ČÍST
Jazykové kurzy pro seniory, jazyková škola Brno
Angličtina pro seniory (55+) Jazykové kurzy angličtiny pro seniory patří do naší nabídky specificky zaměřených kurzů. Tento kurz je přizpůsobený tempem a využitými materiály tak, aby studium cizího jazyka bylo pohodlné, zábavné a přesto efektivní i pro ty, kteří mají stále chuť se aktivně vzdělávat a setkávat se svými stejně starými vrstevníky.
Angličtina pro seniory | Jazyková škola Anglickyzarok
Díky využití logické paměti je Angličtina bez biflování ideálním kurzem angličtiny pro seniory. Logická paměť se s věkem zlepšuje, takže se nemusíte bát začít studovat tuto angličtinu pro starší.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY