Krev je můj chleba eBook

Fatimma.cz Krev je můj chleba Image

INFORMACE

Hledáte knihu Krev je můj chleba? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Laird Barron? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Krev je můj chleba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,16 MB

ISBN: 9788088299097

POPIS
Několika cenami ověnčený Laird Barron (*1970), považovaný za šedou eminenci amerického hororu, tentokrát přichází s drsným thrillerem. Krev je můj chleba je první díl nové série s hrdinou Izajášem Coleridgem, synem maorské krásky a amerického důstojníka, který je po dvaceti letech mezi chicagskou mafií vržen do pátrání po mladé dívce. Pokud jste si oblíbili Nesbøho hrdinu Harryho Holea, nepochybně si zamilujete i svérázného Izajáše. Barron vytvořil v této sérii zcela nový literární svět, umístěný do žhavé současnosti. Děj, okořeněný sarkastickými komentáři hlavního hrdiny, který musí neustále šťourat do vosích hnízd, je plný akce... a krve.
STÁHNOUT ČÍST
Krev je můj chleba / Izajáš Coleridge (1) / komentáře ...
Krev je můj chleba je první díl nové série s hrdinou Izajášem Coleridgem, synem maorské krásky a amerického důstojníka, který je po dvaceti letech mezi chicagskou mafií vržen do pátrání po mladé dívce. Pokud jste si oblíbili Nesbøho hrdinu Harryho Holea, nepochybně si zamilujete i svérázného Izajáše.
Krev je můj chleba - FantasyPlanet
Krev je můj chleba je první díl nové série s hrdinou Izajášem Coleridgem, synem maorské krásky a amerického důstojníka, který je po dvaceti letech mezi chicagskou mafií vržen do pátrání po mladé dívce. Pokud jste si oblíbili Nesboho hrdinu Harryho Holea, nepochybně si zamilujete i svérázného Izajáše.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY