SPIN eBook

Fatimma.cz SPIN Image

INFORMACE

Trávit čas knihou SPIN! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu SPIN a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: SPIN.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,81 MB

ISBN: 8073320800

POPIS
Jedné noci, když dvanáctiletý Tyler Dupree se svými nejlepšími kamarády, dvojčaty Dianou a Jasonem, pozoroval oblohu, zhasly hvězdy a už se neobjevily. Ve stejném okamžiku zmizely z oběžné dráhy všechny družice a ráno se na nebi místo slunce objevila jen jakási nedokonalá náhražka. Jak se ukázalo později, Země se ocitla v jakémsi „kosmickém pytli" způsobujícím kromě dokonalé izolace i to, že se jeden den na ní rovnal milionu let v okolním vesmíru. Konec světa je najednou velice blízko...Překlad: Petr KotrleIlustrace na obálce: Marek Fišer
STÁHNOUT ČÍST
spin.de - die Community: Chat, Forum, Online-Spiele ...
Spin je kvantová vlastnost elementárních částic, jejíž ekvivalent klasická fyzika nezná. Jde o vnitřní moment hybnosti částice v tom smyslu, že spiny částic přispívají k celkovému momentu hybnosti soustavy. Jeho velikost je pro každou částici přesně daná, nelze ji nijak měnit. Může nabývat celých nebo polocelých násobků redukované Planckovy konstanty = ˙, −.
SPIN - Siedlecki Portal Informacyjnie Najlepszy
SPIN visits Tyler, the Creator and Odd Future at their sold-out show in the Nation's Capital. Tyler talks groupies, new music, and what life is like on the road for OFWGKTA.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY