Případ milovníka růží eBook

Fatimma.cz Případ milovníka růží Image

INFORMACE

Případ milovníka růží je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Reginald Hill. Přečtěte si s námi knihu Případ milovníka růží na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Případ milovníka růží.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,88 MB

ISBN: 9788072434039

POPIS
V příběhu Reginalda Hilla, považovaného v anglicky psané literatuře za špičku mezi autory kriminálního žánru, se na scénu znovu vrací dvojice policistů z hrabství Yorkshire, známá i ze seriálu ČT - Dalziel a Pascoe. Po prologu, kdy se čtenář stane svědkem toho, jak malý Patrick Alderman zaviní osudný srdeční infarkt své tety Florence, se děj příběhu posouvá o dvacet let dál. Jsme svědky Patrickova profesního růstu, který je však kalen podivnými událostmi. Vraždí Patrick ty, kdož mu stojí v cestě na vrchol? Jeho šéf, Dick Elgood, je přesvědčen, že tomu tak je, a se svým podezřením se svěří inspektoru Pascoeovi. Čím více se Pascoe noří do Patrickovy minulosti, tím více podezřelých úmrtí nachází. Takřka každý, kdo stál tomuto muži jakýmkoli způsobem v cestě, se stal obětí nějaké tragické nehody. A nyní se zdá, že je na řadě právě Elgood… Kniha Uschlé květy je pokládána za jedno z nejtemněji laděných a současně i nejpozoruhodnějších Hillových děl.
STÁHNOUT ČÍST
Případ milovníka růží - Ze série Dalziel a Pascoe - Hill ...
Knihy autora Reginald Hill. Vybírejte z 6 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků.
Případ milovníka růží - Knihkupectví Luxor
Kniha: Případ milovníka růží (Reginald Hill). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY