Matematika cenných papírů eBook

Fatimma.cz Matematika cenných papírů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Matematika cenných papírů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Matematika cenných papírů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Matematika cenných papírů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,97 MB

ISBN: 9788074310799

POPIS
Kniha, určená pracovníkům finančních institucí a vysokoškolským studentům, je věnována výpočetním aspektům cenných papírů. Text je rozdělen do tří základních částí (Dluhopisy, Akcie, Finanční deriváty - Forwardy, Futures, Swapy, Opce), dále je popsána řada dalších nástrojů speciálního či smíšeného typu. Každá část nejprve prezentuje cenné papíry z praktického hlediska v situacích, které jsou pro ně nejtypičtější, teoretické partie jsou vždy doplněny názorným numerickým příkladem.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Matematika cenných papírů (Tomáš Cipra) | Martinus
Kniha, určená pracovníkům finančních institucí a vysokoškolským studentům, je věnována výpočetním aspektům cenných papírů. Text je rozdělen do tří základních částí (Dluhopisy, Akcie, Finanční deriváty - Forwardy, Futures, Swapy, Opce), dále je popsána řada dalších nástrojů speciálního či smíšeného typu.
Matematika cenných papírů - Tomáš Cipra - Megaknihy.cz
Matematika cenných papírů. Tomáš Cipra Kniha, určená pracovníkům finančních institucí a vysokoškolským studentům, je věnována výpočetním aspektům cenných papírů. Text je rozdělen do tří základních částí (Dluhopisy, Akcie, Finanční deriváty - Forwardy, Futures, Swapy, Opce), dále je popsána řada dalších ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY