Učící se organizace eBook

Fatimma.cz Učící se organizace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Učící se organizace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Učící se organizace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Učící se organizace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,69 MB

ISBN: 8086851192

POPIS
V dnešní turbulentní době jsou náklady na odměňování a rozvoj lidí jednou z nejvyšších položek firmy. Kniha pomáhá tvorbě firemní kultury, zaměřuje se na zavádění zásad učící se organizace, které staví do popředí kvalitu znalostí a loajalitu zaměstnance.Tato příručka je praktickým nástrojem pro manažery, kteří cítí potřebu aplikovat principy učící se organizace ve vlastním podniku a kteří hledají pomoc v tomto procesu. Přestože je orientována hlavně prakticky, zahrnuje i pasáže vysvětlují základy teorií, na nichž je koncept učící se organizace budován.
STÁHNOUT ČÍST
učící se organizace - translation - Czech-Polish Dictionary
LO zastupuje Učící se organizace. Pokud navštěvujete naši neanglickou verzi a chcete zobrazit anglickou verzi Učící se organizace, posuňte se dolů a v anglickém jazyce se zobrazí význam Učící se organizace. Mějte na paměti, že zkratka LO se široce používá v oborech, jako je bankovnictví, výpočetní technika ...
Falubová Kristina - Knowledge management ve vybrané ...
Učící se organizace (anglicky Learning Organizations) je koncept, který poprvé zformulovali Chris Argyris a Donald Schon. Jde o teorii, jak má organizace fungovat, aby dosáhla rovnováhy mezi individuální iniciativou a tvořivostí na jedné straně a pravidly a řádem na druhé straně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY