Psychologie práce eBook

Fatimma.cz Psychologie práce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Psychologie práce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Psychologie práce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Psychologie práce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,27 MB

ISBN: 8025115183

POPIS
Publikace je určena: * personalistům a manažerům, kteří chtějí poznat a pochopit, z čeho vyplývá chování zaměstnanců na pracovišti a jak je mohou ovlivňovat * studentům podnikatelských, obchodních a ekonomických fakult, kteří studují předměty jako je organizační chování, řízení lidí, nebo management lidských zdrojů. * studentům psychologie, kteří se zabývají předměty jako psychologie práce, pracovní a organizační psychologie, organizační psychologie, psychologie zaměstnanců a průmyslově-organizační psychologie. Dozvíte se: * co spadá pod pojem psychologie práce a které její nejbližší obory známe * proč jsou analýza, kompetence a sledování výkonnosti základem při výběru pracovníků * jaké existují metody výběru zákazníků a kdy je která metoda nejvhodnější * jak správně hodnotit lidi na pracovišti * co jsou to postoje v práci, jak je měřit a jak dosáhnout, aby zaměstnance jejich práce uspokojovala * nakolik se dá změnit pracovní chování lidí na pracovišti * jaké přístupy k pracovní motivaci existují, kdy je který účinný * proč a kdy můžete využít tzv. strukturování pracovního místa * jak připravit, realizovat a vyhodnotit školení * že stres na pracovišti nepřináší kladné výsledky a jak jej eliminovat * proč se skupina a tým rozhoduje specifickým způsobem * jak co nejlépe své zaměstnance řídit * co obnáší pojem kariéra a jak kariéru rozvíjet a budovat v organizacích.
STÁHNOUT ČÍST
Práce psychologa a psychoterapeuta | PSYCHOLOGIE ...
Práce z domova dosud byla pro mnohé jen lákavá představa. V těchto dnech je to každodenní realita - a pro mnohé obory, kterým se home office osvědčí, možná i budoucnost. Konečně jste pánem svého času a máte naprostou časovou flexibilitu. Jste šéf, nikdo vás nekontroluje a nehoní.
Psychologie - bakalářské studium | Masarykova univerzita
Klinická psychologie a psychologie zdraví; Sociální psychologie a psychologie práce; Doktorandské semináře; Dílčí oborové zkoušky; Státní doktorská zkouška; Nabídky pro doktorandy; Program učitelství. Psychologie pro učitele; Studium v zahraničí. Možnosti a typy mobility; Jazyková vybavenost; Uznávání kreditů po ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY