Pátračka Gilda a Duchova sonáta eBook

Fatimma.cz Pátračka Gilda a Duchova sonáta Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pátračka Gilda a Duchova sonáta? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Jennifer Allisonová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Pátračka Gilda a Duchova sonáta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,83 MB

ISBN: 9788000039046

POPIS
Gilda se tentokrát vydává přes oceán – do Anglie! A rovnou do Oxfordu! Její nejlepší kamarádka Wendy tam jede na Mezinárodní soutěž mladých klavírních virtuosů. A to si Gilda rozhodně nemůže nechat ujít. Kromě nevlídného anglického počasí a zvláštního přízvuku se musí potýkat i s duchem, který, jak se zdá, pronásleduje Wendy a podstrkuje všem soutěžícím zlověstné tarotové karty. A aby toho nebylo málo, navíc se Gilda zamiluje… Ale to by nebyla ona, aby si nakonec se vším neporadila! Prožijte s Gildou i další dobrodružství!2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Pátračka Gilda a Duchova sonáta levně, cena 149 Kč ...
Všechny informace o produktu Kniha Pátračka Gilda a Duchova sonáta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pátračka Gilda a Duchova sonáta.
Pátračka Gilda a Duchova sonáta | KNIHCENTRUM.cz
Pátračka Gilda a Duchova sonáta 199,-179,-Skladem > 10 ks. Koupit. Pátračka Gilda a Duchova sonáta Gilda se tentokrát vydává přes oceán - do Anglie! A rovnou do Oxfordu! Její nejlepší kamarádka Wendy tam jede na Mezinárodní soutěž mladých klavírních virtuosů. A to si Gilda rozhodně nemůže nechat ujít.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY