Živí mrtví (Díl třicátý) eBook

Fatimma.cz Živí mrtví (Díl třicátý) Image

INFORMACE

Živí mrtví (Díl třicátý) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Robert Kirkman. Přečtěte si s námi knihu Živí mrtví (Díl třicátý) na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Živí mrtví (Díl třicátý).pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,19 MB

ISBN: 9788074497964

POPIS
Kolik hodin má den, když jich půlku nestrávíte zíráním na televizi?Kdy naposled kdokoli z nás DOOPRAVDY pracoval, aby získal něco, co chtěl?Jak je to už dlouho, co kdokoli z nás doopravdy POTŘEBOVAL něco, co CHTĚL?Svět, který jsme znali, je pryč.Svět komerce a uspokojování zbytečných potřeb byl nahrazen světem přežití a zoodpovědnosti.Epidemie apokalyptického rozsahu zachvátila celé lidstvo a přinutila mrtvé povstat a požírat živé.Společnost se rozpadla během několika měsíců.Žádná vláda, žádné supermarkety, žádná pošta, žádná kabelovka.Noví přátelé. Noví protivníci. Nové hrozby. Prostě zcela nový svět!
STÁHNOUT ČÍST
živí mrtví nový začátek: díl dvacátý druhý (978-80-7449 ...
Všechny informace o produktu Kniha Živí mrtví Staré dobré časy -- Díl první - Robert Kirkman, Tony Moore, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Živí mrtví Staré dobré časy -- Díl první - Robert Kirkman, Tony Moore.
živí mrtví nový začátek: díl dvacátý druhý (978-80-7449 ...
Živí mrtví (Díl třicátý) - Robert Kirkman, Charlie Adlard (Ilustrátor) Kolik hodin má den, když jich půlku nestrávíte zíráním na televizi? Kdy naposled kdokoli z nás DOOPRAVDY pracoval, aby získal něco, co chtěl? Jak je to už dlouho, co kdokoli z nás doopravdy POTŘEBOVAL něco, co CHTĚL?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY