Píšeme a počítáme eBook

Fatimma.cz Píšeme a počítáme Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Píšeme a počítáme! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Píšeme a počítáme a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Píšeme a počítáme.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,57 MB

ISBN: 9788073532505

POPIS
Tento pracovní sešit je určen pro všechny šikovné prvňáčky k procvičení probírané látky z českého jazyka, matematiky a prvouky. Děti tak získají potřebnou jistotu, kterou pak zúročí ve školních lavicích a která jim v mnohém ulehčí školní výuku. Hravé úlohy jsou krátké a přehledně graficky zpracované a vycházejí z osnov základních škol.
STÁHNOUT ČÍST
Píšeme a počítáme 1. třída - zábavné procvičování a hry ...
Nabízíme učebnice pro základní a střední školy, gymnázia a učiliště. Učebnice pro výuku cizích jazyků. Prodáváme nástěnné mapy, globusy, školní potřeby a učebnice pro předškoláky.
Píšeme a počítáme 1. třída - Nováková Iva - SEVT.cz
Píšeme a počítáme Zábavné procvičování a hry. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY