Špinavá hra eBook

Fatimma.cz Špinavá hra Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Špinavá hra! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Špinavá hra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Špinavá hra.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,83 MB

ISBN: 8024910789

POPIS
Griff Burkett býval předním hráčem amerického fotbalu. Oslavovaná sportovní hvězda, vzor mládeže a miláček davů, ale jen dokud nepřišel po zmanipulovaném zápase nemilosrdný pád…A pět let ve vězení. Když si odpyká trest, nemá ani peníze, ani domov, ani budoucnost. Má jen nabídku, kterou dostal od majitele letecké společnosti Fostera Speakmana, na niž zpočátku nemá chuť přistoupit. Úkol, v němž hraje klíčovou roli Speakmanova manželka Laura, nakonec pod tlakem okolností přijímá. Avšak brzy se ukazuje, že tady někdo hraje špinavou hru a že je těch hráčů víc…
STÁHNOUT ČÍST
Black Mass: Špinavá hra (2015) - Black Mass - FDb.cz
Špinavá hra proti ČD Cargu. Někdo se prostě rozhodl, že zničí, co funguje a vydělává? 31.03.2020 16:45. Pojďme zničit to, co funguje. A funguje to dobře. Proč? Protože my jsme přišli o kšefty. Ve zkratce by se takto dala popsat kampaň, která před pár dny proběhla v médiích proti ČD Cargo.
Black Mass: Špinavá hra | Skylink TV Magazín
Hledáte Špinavá hra od Monika Maratová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY