Jak se zbavit plenek eBook

Fatimma.cz Jak se zbavit plenek Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jak se zbavit plenek? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Vanda Schreierová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Jak se zbavit plenek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,68 MB

ISBN: 9788026425526

POPIS
Poznejte, kdy je vaše dítě zralé na odplenkování a pak ho to naučte! Jak poznat, že je vaše dítě zralé na odplenkování, a jak potom na to? To vše naleznete v této knize, kterou nejlépe popisuje sama autorka: „Kdysi jsem se dozvěděla o indiánech a jejich způsobu „odplenkování“. A celá ta plenkohitparáda se mi propojila. Neustálé hlídání, zda se dítěti zrovna nechce, opakované vysazování na nočník, používání nočníku, který zahraje, když do něj spadne „výtvor“... a další opravdu fajn věcičky a triky, které ale fungují teprve tehdy, až je dítě na odplenkování zralé. Což bývá u každého dítěte jinak, a proto je potřeba k celé situaci přistupovat individuálně. V knížce vám proto ukážu, jak poznat, že je dítě zralé. Vysvětlím vám tuto metodu a poskytnu informace, jak postupovat při odplenkovávání, jak řešit různé problémy, které mohou nastat. Také si můžete přečíst některé vybrané modelové příběhy rodičů, již tuto metodu zvolili. Roky jsem sbírala informace při konzultacích s rodiči a vytvořila tak ucelenou indiánskou metodu odplenkování.“ „Týden před druhými narozeninami syna jsem začala s touto metodou. Trvalo to 13 dní a včera první den bez nehod, a dokonce se i vykakal. A to vypadalo, že se nikdy na nočníku nezadaří. Doufám, že už mu to vydrží.“ Maminka dvouletého Patrika Vanda Schreierová je maminkou tří malých dětí, instruktorkou pohybové výchovy a plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, zakladatelkou známého portálu www.vanickovani.cz a spoluautorkou úspěšné knihy Mámě.
STÁHNOUT ČÍST
Jak se rychle zbavit akné - wikiHow
„Většinou se lidé snaží zbavit plevele ručním pletím nebo pomocí motyčky," odhaduje zahradnice Šárka Zelinková, „další možností, jak například v dlážděných či jinak zpevněných plochách ekologickou cestou zatočit s plevelem, je postřik octem, použití páry či využití ohně,"dodává.
Jak se rychle zbavit akné - wikiHow
Všechny informace o produktu Kniha Jak se zbavit plenek - Vanda Schreierová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak se zbavit plenek - Vanda Schreierová.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY