Jan Bauch eBook

Fatimma.cz Jan Bauch Image

INFORMACE

Jan Bauch je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Peter Kováč. Přečtěte si s námi knihu Jan Bauch na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Jan Bauch.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,75 MB

ISBN: 9788025439371

POPIS
Reprezentativní monografie Jana Baucha. Rozsahem jedinečná kniha obsahuje na 400 stránkách 300 vysoce kvalitních reprodukcí doplněných texty od PhDr. R. Michalové a PhDr. P. Kováče. Jedná se o nejrozsáhlejší monografii, která byla tomuto významnému malíři dosud věnována a některá díla se zde dočkala vůbec první publikace. Vysoce kvalitní zpracování knihy z ní činí nejen krásnou ozdobu jakékoliv knihovny, ale také pěkný dárek, který potěší každého milovníka umění.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Jan Bauch - Peter Kováč; Rea Michalová | Knihy.ABZ.cz
Autor: Jan Bauch Název: Francois Villon I Technika: suchá jehla Rozměr grafiky: 18 x 12,5 cm Rozměr papíru: 42 x 27 cm Signováno, číslováno. Přijďte si dílo prohlédnout osobně do naší galerie na třídě Tomáše Bati ve Zlíně.
Jan Bauch « Autoři « Aukční Galerie Platýz
ANTIK - OVA Autor : Jan Bauch Rozměry : 60 x 42 cm (rám 76 x 58 cm) Technika : Olejomalba Signatura : Jan Bauch (PD) O autorovi : ( 1898, Praha - 1995, Praha ) Narodil se v Praze. Nejprve se vyučil řezbářem v otcově, poté studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte, po vojenské službě v ateliéru prof. Brunnera. Následně…
SOUVISEJÍCÍ KNIHY