Polsko eBook

Fatimma.cz Polsko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Polsko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Polsko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Polsko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,56 MB

ISBN: 9788075082466

POPIS
Nové aktualizované vydání průvodce Polskem. Nabídne přehled nejzajímavějších míst, která byste při návštěvě neměli opomenout, přiblíží vám místní kulturu a poskytne mnoho praktických rad - informace o dopravě, tipy na ubytování, stravování a trávení volného času.Publikace obsahuje mapy Polska a vybraných měst.
STÁHNOUT ČÍST
Polsko (Stát) • Mapy.cz
Polsko (pol. Polska), oficiální název Polská republika (PR, pol. zvuk Rzeczpospolita Polska, RP) je stát ležící ve střední Evropě. Polsko hraničí s Německem na západě, s Českem a Slovenskem na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem (Kaliningradská oblast) na severu.
Pláže - 10 nejlepších míst - Polsko - Tripadvisor
Obecné: Originální název: Rzeczpospolita Polska Český název: Polská republika Užívaný název: Polsko Anglický název: Poland Rozloha: 312 685 km 2 Poloha: 14°-24° v. d. a 49°-55° s. š. Využití plochy: 47 % orná půda, 13 % pastviny, 29 % lesy, 11 % ostatní Reliéf: nejvyšší bod - Rysy (2 499 m), nejnižší bod - Raczki Elblaskie (-2 m)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY