Péče o ruce a nehty eBook

Fatimma.cz Péče o ruce a nehty Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Péče o ruce a nehty! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Péče o ruce a nehty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Péče o ruce a nehty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,32 MB

ISBN: 8024711753

POPIS
Kniha populární formou čtenáři radí, jak pečovat o ruce a nehty doma (péče o kůži, suchá a mokrá manikúra, automasáž, výživa, ošetření ran), informuje, jak vypadá profesionální péče dle nejnovějších postupů (například parafínové a olejové zábaly, dekorativní úprava nehtů). Zmiňuje se také o poškození a poranění rukou, onemocnění kůže (atopický ekzém, podráždění, nádorové onemocnění). Nabízí řešení jak se zbavit drobných vad na kráse (hlavně jizev po akné, projevů stárnutí, pih, slunečních skvrn, nežádoucího tetování).
STÁHNOUT ČÍST
Péče o ruce a nehty | LékárnaHARTMANN
Péče o ruce a nehty. Ruce toho musí vydržet opravdu hodně a často je ani nijak nechráníme před rozmary počasí. Udělejte si proto pravidelně čas na péči o ruce a nehty. Krém na ruce doporučujeme přibalit do každé kabelky, nebo umístit v práci na stůl a doma do předsíně na viditelné místo. ...
Péče o nehty, ruce a tělo - NehtyShop.cz
I vy můžete mít ruce a nehty upravené jako ze salónu, stačí dopřát jim náležitou péči. Se speciálními kosmetickými přípravky z naší nabídky to bude hračka. Nehty účinně posílíte pomocí některého z nehtových kondicionérů, který jim dodá potřebnou pevnost. S výživou nehtů a nehtových kůžiček vám pomůže praktický olejíček v tužce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY