Z příčin nikoli přirozených eBook

Fatimma.cz Z příčin nikoli přirozených Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Z příčin nikoli přirozených! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Z příčin nikoli přirozených a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Z příčin nikoli přirozených.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,19 MB

ISBN: 9788026710936

POPIS
Poklidnou dovolenou Adama Dalglieshe naruší vražda známého spisovateleMaurice Seton byl slavným autorem detektivek – ale žádná z vražd, které vykreslila jeho představivost, se nevyrovná hrůznosti jeho vlastní smrti. Když je Setonovo tělo nalezeno na dně plující loďky, začne se mezi jeho podivnými sousedy šířit děs. Superintendant Dalgliesh si chtěl v malém městečku užít zaslouženou dovolenou, poklidné lenošení však se Setonovou smrtí mizí v nenávratnu. Teď je na Dalglieshovi a jeho výstřední tetě, aby odhalili šokující pravdu o Setonově minulosti. Jenže pak nastane nečekaný obrat v podobě další vraždy...3. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Adam Dalgliesh: Z příčin nikoli přirozených - všechna ...
Všechny informace o produktu Kniha Z příčin nikoli přirozených, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Z příčin nikoli přirozených.
Z příčin nikoli přirozených - P.D. Jamesová | Kniha na Alza.cz
P. D. JAMESOVÁ Z PŘÍČIN NIKOLI PŘIROZENÝCH smrti o deset let později. Byla to velmi inteligentní žena, a jestli v každoroční neměnné práci, jakou vyžadovalo vedení domácnosti a farní agenda a v které jako v liturgickém roce nebylo nic, co by se nedalo předvídat a čemu by se dalo uniknout, nenalézala uspokojení, nikdy ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY