Naplněná závěť eBook

Fatimma.cz Naplněná závěť Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Naplněná závěť! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Naplněná závěť a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Naplněná závěť.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,16 MB

ISBN: 8073623358

POPIS
Lord James Wyndham se po smrti své ženy seznámí s mladičkou Jessií. Nešťastnou náhodou ji značně zkompromituje a okolí na něj naléhá, aby se s ní oženil. Rodina dívku nutí, aby co nejrychleji opustila město, a Jessie toho využije po svém. Prchá na britské panství Jamesových příbuzných - hraběte a vévodkyně z Chase. Vlivem vévodkyně se Jessie změní k nepoznání. Z divošky se stane mladá dáma. James, trýzněný pocitem viny, ji požádá o ruku a Jessie nabídku přijme. Místo idyly však přijde trápení. Jak jen si vysvětlit, že půvabnou Jessii po každém milování pronásledují stále děsivější noční můry?
STÁHNOUT ČÍST
Catherine Coulter/Coulterová - Naplněná závěť | Aukro
Závěť jako veřejná listina = závěť u notáře Pokud chcete mít skutečně jistotu, že vaše poslední vůle je napsána správně, můžete si ji nechat sepsat notářem. Můžete být pak ubezpečení, že bude vyhovovat zákonným požadavkům, a zároveň že ji nikdo nikam neuklidí.
Dana Lasáková
Objednávejte knihu Naplněná závěť v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
SOUVISEJÍCÍ KNIHY