Chov dojných koz eBook

Fatimma.cz Chov dojných koz Image

INFORMACE

Hledáte knihu Chov dojných koz? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Sara Thomson Bredesenová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Chov dojných koz.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,89 MB

ISBN: 9788024242118

POPIS
Praktická a zasvěcená publikace uvádí podrobné informace pro chovatele: výběr kozy, ustájení, žlaby a jesle, ohrady a ploty, výživa, ošetřování a zdraví, vakcinace, připouštění, kozlení i odchov kůzlat, pomůcky pro dojení či základní evidence stáda. Obsahuje i kapitolu o porážce a mase, jeho složení a recepty na mléčné a masné výrobky.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Chov dojných koz | Knihy.ABZ.cz
*převzato - Chov koz, Milena Fantová a kolektiv . Počasí hraje v chování koziček velkou roli. Velmi dobře si poradí s velkým vedrem nebo s nízkýni teplotami. Co ale nesnášejí, a to jako doopravdy, je déšt nebo vlhké, vlezlé počasí. Nechuť k vlhku lze u koziček zpaušalizovat.
Chov dojných koz - Jerry Belanger | Databáze knih
Macháčkovi Chov koz (Naše kozí stádo) Dovolujeme si upozornit všechny naše minulé i budoucí kupující, že pokud nedojde k přihlášení koupené kozy od nás do 7 dní (často nemá u sebe kupující číslo hospodářství a pak ho už nedodá), bude ihned poté odhlášená kódem ztráta/krádež či odsun na dočasné hospodářství!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY