Kráska a zvíře eBook

Fatimma.cz Kráska a zvíře Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kráska a zvíře! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kráska a zvíře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Kráska a zvíře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,18 MB

ISBN: 9788073714239

POPIS
Každé dítě rádo poslouchá pohádky. My jim nabízíme knížky, které jim oblíbené příběhy budou po stisknutí tlačítka vyprávět samy. Dítě může zároveň sledovat krásné ilustrace a pro starší děti to mohou být první pohádky, které si samy přečtou.Díky rozdílům v psané a vyprávěné pohádce se dítě snáze naučí převyprávět příběh vlastními slovy.Dítě nebude znát napsaný příběh zpaměti, a tak se nebude nudit, až se ho pokusí samo přečíst. Dítě pozná, že stejnou věc lze vyjádřit různě. Dítě snadno udrží pozornost a vyslechne si celou pohádku.
STÁHNOUT ČÍST
Omalovánky online. Omalovánky k vytisknutí zdarma - kraska ...
Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince.
Bella - Kráska a zvíře | Disney hračky - dětský svět ...
Kráska a zvíře. 09:15 - 10:55, neděle (3. květen) Pohádka N/Rak. (2012). Hostinský Hugo, otec krásné Elsy, se ztratil v lese, azyl našel v tajemném opuštěném hradě. Když utrhne na nádvoří hradu růži, je náhle napaden netvorem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY