Jedenáct minut eBook

Fatimma.cz Jedenáct minut Image

INFORMACE

Jedenáct minut je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Paulo Coelho. Přečtěte si s námi knihu Jedenáct minut na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Jedenáct minut.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,49 MB

ISBN: 8072035320

POPIS
Proslulý brazilský spisovatel Paulo Coelho vyznává jedno krédo: mluvit o tom, co ho znepokojuje, nikoliv o tom, co chtějí lidé slyšet. Autor se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce v ženevském podniku, dá přednost svobodnějšímu životu prostitutky. Tak předčasně vyzrává a vzdaluje se ideálům mládí, místo snů má cíl: našetřit peníze na koupi statku v Brazílii. Je zklamána citovými i sexuálními "vzory" a představa harmonického tělesného i duševního splynutí dvou lidí jí připadá zcela utopická. Jakmile však symbolicky vkročí na starobylou poutnickou Svatojakubskou cestu, která Ženevou prochází, rázem se její tělo i duše začínají působením lásky opět shledávat. Coelhův román Jedenáct minut není konvenčním vyprávěním o lásce a sexu, ale odvážným a velmi potřebným varováním před tím, co autor nazývá falešnými modely sexu.
STÁHNOUT ČÍST
Paulo coelho jedenast minut kni | HLEDEJCENY.cz
Jedenáct minut mi ležela v knihovně už opravdu dlouho, a já jsem ráda, že jsem se do ní pustila, protože krátce na to se mi začaly doma kupit další knihy od Paula Coelho. Přestože je knížka velmi tenká, četla jsem jí dlouho. Ne proto, že by nebyla čtivá, ale proto, že její myšlenka je opravdu hluboká.
Jedenáct minut - Paulo Coelho | KOSMAS.cz - vaše ...
Coelhův román Jedenáct minut není konvenčním vyprávěním o lásce a sexu, ale odvážným a velmi potřebným varováním před tím, co autor nazývá falešnými modely sexu. Kniha v limitované edici.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY