Konkurenční potenciál průmyslového podniku eBook

Fatimma.cz Konkurenční potenciál průmyslového podniku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Konkurenční potenciál průmyslového podniku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Konkurenční potenciál průmyslového podniku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Konkurenční potenciál průmyslového podniku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,91 MB

ISBN: 9788074003790

POPIS
Kniha reaguje na slabiny podnikového managementu a podnikání, které odhalila finanční krize a postupující proces globalizace na konci první dekády 21. století. Autoři publikace přinášejí nové koncepce a teoretické pohledy na problematiku konkurenčního potenciálu průmyslových podniků. Definují konkurenceschopnost podniků v soudobé globální ekonomice a vysvětlují nové pohledy na management inovačních a konkurenčních potenciálů v kontextu teorií spontánního řádu. Významná pozornost je věnována vymezení a měření podnikatelského potenciálu. Text je rozdělen do sedmi kapitol (např. Potenciál průmyslových podniků, Nové dimenze ekonomiky podniku, Nové dimenze konkurence, Management podnikatelského potenciálu). Výklad je doplněn praktickými příklady a řadou obrázků a tabulek.Publikace je určena manažerům podniků, podnikatelům – vlastníkům podniků, vědeckým a výzkumným pracovníkům a rovněž studentům vysokých škol a MBA programů ekonomického zaměření.
STÁHNOUT ČÍST
MIKOLÁŠ, Zdeněk : Konkurenční potenciál průmyslového podniku
Konkurenční potenciál průmyslového podniku. Kdo napsal knihu Konkurenční potenciál průmyslového podniku? Autorem je Zdeněk Mikoláš, Jindra Peterková, Milena Tvrdíková, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Konkurenční potenciál průmyslového podniku / Nejlevnější knihy
Významná pozornost je věnována vymezení a měření podnikatelského potenciálu. Text je rozdělen do sedmi kapitol (např. Potenciál průmyslových podniků, Nové dimenze ekonomiky podniku, Nové dimenze konkurence, Management podnikatelského potenciálu). Výklad je doplněn praktickými příklady a řadou obrázků a tabulek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY