Příběhy z myslivny eBook

Fatimma.cz Příběhy z myslivny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příběhy z myslivny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příběhy z myslivny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Příběhy z myslivny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,38 MB

ISBN: 9788087206256

POPIS
Rázovitá četba čerpá z ovzduší mysliveckého cechu. Autoři vypravují rozmanité příhody a události při lovu zvěře a provozování myslivosti s vymyšlenými situacemi s humorným podtextem. Chtějí vypovědět svou lásku k živé přírodě. Pohodová četba s úsměvným nadhledem o myslivosti. Historky jsou převážně veselé, úsměvné i kuriózní. Kniha chce rozesmát, pobavit a potěšit.
STÁHNOUT ČÍST
Příběhy z myslivny — Kniha.cz
Insecurity is a waste of time. When I was young, I lived like an old woman, and when I got old, I had to live like young person. Lorem ipsum dolor sit amet, consec adipiscinglit.
Příběhy z myslivny (Autor nezjištěn) | Detail knihy | ČBDB.cz
Rázovitá četba čerpá z ovzduší mysliveckého cechu. Autoři vypravují rozmanité příhody a události při lovu zvěře a provozování myslivosti s vymyšlenými situacemi s humorným podtextem. Chtějí vypovědět svou lásku k živé přírodě. Pohodová četba s úsměvným nadhledem o myslivosti. Historky jsou převážně veselé, úsměvné i kuriózní.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY