Umění nic nedělat eBook

Fatimma.cz Umění nic nedělat Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Umění nic nedělat! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Umění nic nedělat a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Umění nic nedělat.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,49 MB

ISBN: 9788073492977

POPIS
Kniha má pomoci lidem, kteří jsou neustále v jednom kole. Techniky sloužící k odbourávání stresu, které jsou v této knize popsány, jsou zcela časově nenáročné a nevyžadují žádné speciální dovednosti či předpoklady. Kniha je praktickým rádcem jak odpočívat a relaxovat a otevírá nám svět, kde je kladen větší důraz na "bytí" člověka, než na jeho "činnost".Kniha je ilustrovaná nádhernými fotografiemi Ericy Lennardové a díky ní můžeme vzdát hold a ponořit se do všech možných způsobů odpočinku. Mistrně sepsané a poučné eseje Véronique Vienne o umění dýchat, meditovat, koupat se, naslouchat, čekat a další nabízejí užitečné rady, jak umět hvízdat, zastavit se v ubíhajícím čase, zdřímnout si, vyléčit chřipku nebo jak pozorovat slunce, dokud nezmizí za obzorem. Zcela přirozeně - a bez pocitu viny - se pomocí této knihy učíme, jak se uvolnit, vydechnout a také se zastavit a přičichnout si k růžím.
STÁHNOUT ČÍST
Umění investování: Nedělat nic | Investičníweb.cz
Umění nic nedělat Autor: Vienne, Veronique Nakladatel: Pragma EAN: 9788073492977 ISBN: 978-80-7349-297-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 17 × 17,2 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání)
Véronique Vienne, Erica Lennardová: Umění nic nedělat ...
O umění nic nedělat a těšit se ze světa kolem 10.12.2016 08:27. Na univerzitě jsme měli profesora, který o své aspirantce (psychotyp „jedničkářka") prohlašoval: — Já se jí bojím, je strašně pilná! Nedá pokoj ani sobě, ani mě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY