Archivy hrůz eBook

Fatimma.cz Archivy hrůz Image

INFORMACE

Hledáte knihu Archivy hrůz? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Charles Stross? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Archivy hrůz.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,55 MB

ISBN: 807197319X

POPIS
Bob Howard je počítačový hacker, který pracuje pro britskou okultní rozvědku zvanou Prádelna. Administrativní úkoly a přebujelá byrokracie ho nudí, a proto požádá o přeložení do aktivní služby. Terénní operace Prádelny obvykle mají za cíl napravovat různé okultní důsledky matematických výpočtů, a i když Bob tuší, jak nebezpečné akce ho čekají, neumí si představit, jak hrůzné je jejich skutečné historické pozadí... Britský spisovatel Charles Stross pojal Archivy hrůz jako špionážní scifi román ve stylu "drsné školy". Autor s ironickým nadhledem navazuje na odkaz H. P. Lovecrafta a thrillery z období studené války a trousí dějem ohromné množství faktů z různých vědních oborů, které koření typicky britským černým humorem.
STÁHNOUT ČÍST
Archivy hrůz - Charles Stross | Aukro
Kniha: Archivy hrůz (Charles Stross). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Archivy hrůz - Charles Stross alternativy - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Kniha Archivy hrůz - Charles Stross, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Archivy hrůz - Charles Stross.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY