Catsass eBook

Fatimma.cz Catsass Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Catsass! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Catsass a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Catsass.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,49 MB

ISBN: 9788075055996

POPIS
Přemýšleli jste někdy, co by vám kočičí mazlíček řekl, kdyby uměl mluvit? Catsass vám to poví… A to si za rámeček nikdo z vás nedá. Interaktivní, vtipné, provokativní komiksové stripy od mladé francouzské karikaturistky poprvé knižně. Nejedná se o obyčejný komiks, Catsass vás zapojí do svých kvízů, křížovek, zenových omalovánek a vystřihovánek. Dozvíte se, co obsahuje Sada pro přežití s kočkou, jak vypadá suši-kočka, či jak zní 50 odstínů mňauku.
STÁHNOUT ČÍST
Catsass - Claude Combacau — Kniha.cz
Catsass vám to poví… A to si za rámeček nikdo z vás nedá. Interaktivní, vtipné, provokativní komiksové stripy od mladé francouzské karikaturistky poprvé knižně. Nejedná se o obyčejný komiks, Catsass vás zapojí do svých kvízů, křížovek, zenových omalovánek a vystřihovánek.
Catsass - Claude Combacau | Knihy na Martinus.cz
What Your Cat Really Thinks . 392K views. Catsass Community member. Have you ever wondered what your kitty would say if he could speak? Catsass is here to tell you. Don't be fooled by its cute looks, this mean feline will tell you his deepest thoughts. And it hurts.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY